HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

“Sağlık sektöründeki gelişmeleri yakından izleyerek ürün portföyünü sürekli geliştirmeyi, hizmet verdiğimiz alanlarda dinamik ve öncü yapılanmayı gerçekleştirerek ulusal ve global pazarlarda tercih edilen firma olmayı hedefliyoruz.”

Değerlerimiz

Her koşulda doğruluk ve dürüstlük anlayışından ayrılmadan faaliyetlerimizi yürütürüz.

Sağlık için fayda ürettiğimizi bilerek üst seviyede sorumluluk duygusu taşırız.

Çevremize duyarlıyız, gelecek nesiller için yaşanabilir çevre bırakmak önceliğimizdir.

Değişen ve gelişen sağlık ihtiyaçlarına yenilikçi teknolojiler ve yaklaşımlar ile cevap vermeyi hedefleriz.

Kendimiz ve uzmanlığımız için sürekli gelişimi hedefler, daha iyi arayışından vazgeçmeyiz.

Tüm faaliyetlerimizde bütünsel kalite dayalı hizmet sunmak için çalışırız.

Kalite Politikamız

Yerel ve uluslararası kalite standartlarının bir gereği olarak, Kalite Yönetim sistemimiz, müşterilerimizin taleplerinin alınmasından, teslimat ve teslimat sonrası faaliyetlere kadar insan sağlığına güvenle hizmet sunmak, sürdürülebilir üretim ilkesine bağlı kalmak ve iş başında operasyonun her safhasında tam olarak yerine getirmektir.

Satış ve üretim faaliyetlerinde daima müşteri odaklı çalışıp, memnuniyeti en üst düzeyde tutmak, kuruluş genelinde her alanda sürekli iyileştirmenin sağlanması temel hedefimizdir.

Kuruluşundan bu yana ülkenin gelişen ve değişen sağlık ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, yüksek teknolojiye adapte olarak, c GMP şartlarına uygun üretimin gerçekleştirilmesi sağlanır.

Şirket içi eğitimlerle oluşturulmuş kalite sistemlerinin uygulanması ve uluslararası normların gerektirdiği kalite çalışmalarını gerçekleştirerek operasyonel mükemmelliğe ulaşmak hedeflerimizden biridir.

Tüm atıkların kaynağında azaltılması, ayrılması, geri kazandırılması, arıtılması ve bertaraf edilerek, çevre dostu bir yaklaşımla faaliyetlerin sürdürülebilmesi temel prensibimizdir.